Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Nowy Zyzdrój - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Faryny(Nowy Zyzdrój + 16 km)

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 021 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży siedliska położonego na warmińskiej wsi w miejscowości faryny, gmina Rozogi, powiat szczycieński województwo warmińsko-mazurskie. Szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Linowo

Linowo(Nowy Zyzdrój + 23 km)

550 000 zł63,30 m² 8 688,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom rekreacyjny, położony w Linowie nad jeziorem Sasek Wielki. To idealne miejsce dla osób szukających gotowej bazy wypoczynkowej, która łączy bliskość jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowe Kiejkuty

Nowe Kiejkuty(Nowy Zyzdrój + 18 km)

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:880 m²

Pięknie położona nieruchomość pośród lasów i w okolicy jezior : Łęsk, łęczek i Starokiejkuckiego Budynek drewniany dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem. i obszernym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bagienice

Bagienice(Nowy Zyzdrój + 23 km)

870 000 zł158 m² 5 506,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 800 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony na przestronnej działce o powierzchni 1,38 ha w tym ok. 15 arów lasu. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dłużec

Dłużec(Nowy Zyzdrój + 12 km)

2 940 000 zł372,04 m² 7 902,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:528 m²

Nowy dom nad wodą na własne potrzeby oraz dobry biznes! Mam przyjemność oferowania, praktycznie nowego domu położonego nad samym jeziorem Dłużec , położonego 15 min drogi od Mrągowa. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sorkwity

Sorkwity(Nowy Zyzdrój + 24 km)

230 000 zł88 m² 2 613,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:370 m²

Zapraszam do zapoznania się z nieruchomością położoną w centrum miejscowości Warpuny. Przedmiotowa nieruchomość została przebudowana z budynku gospodarczego wraz z zmianą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dąbrowy

Dąbrowy(Nowy Zyzdrój + 25 km)

230 000 zł270 m² 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

MB Nieruchomości oferuje na sprzedaż siedlisko w skład którego wchodzi: budynek gospodarczy murowany o powierzchni 106 m2 , budynek drewniany stodoła o powierzchni 164 m2, wylane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Kiejkuty

Stare Kiejkuty(Nowy Zyzdrój + 16 km)

1 499 000 zł243 m² 6 168,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:748 m²

Dom położony jest w miejscowości Stare Kiejkuty, znanej z malowniczego położenia nad jeziorem Starokiejkuckim, w otoczeniu mazurskich lasów i terenów chronionych. Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Łąkowa

Grunwaldzkie,Mrągowo(Nowy Zyzdrój + 23 km)

845 000 zł183,40 m² 4 607,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Mrągowo, jezioro Czos Powierzchnia całkowita: 183,4 m Powierzchnia użytkowa: 117 m Powierzchnia działki: 474 m Liczba pokoi: 5 + pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Olszyny

Olszyny(Nowy Zyzdrój + 17 km)

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Świetnie trafiłeś! Ten wyjątkowy dom, położony w bezpiecznej i spokojnej okolicy, z dużym terenem wokół, który zapewni Ci poczucie komfortu i przestrzeni, a dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Zyzdrój

Nowy Zyzdrój,warmińsko-mazurskie

390 000 zł140 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny nowy dom wybudowany z cegły, dachówka Robena, położony w puszczy piskiej, nad jeziorem Zyzdroj, rzeka Krutynia. Stan domu developerski, do własnej aranżacji, własne szambo, ujęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Zyzdrój

Nowy Zyzdrój,warmińsko-mazurskie

395 000 zł160 m² 2 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom je3st.PIĘKNIE POŁOŻONY W SERCU PUSZCZY PISKIEJ.150 M. OD jeziora-znajduje się na szlaku spływu krutynią.DÓŁ DOMU JEST B.ŁADNIE WYKOŃCZONY,GÓRA LETNIA(NIEOGRZEWANA).NA DZIAŁCE JEST.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij